John Wick Gibi İnsanlar Var mıdır?

Para için suça karışan çok insan var. Güniz Akkuş mesela. Öldürülen ünlüler var mı bilmiyorum ama suikast girişimine maruz kalan ünlüler var. İbrahim Tatlıses ve Bülent Ersoy suikast girişimine maruz kalan ünlü isimler arasındadır.

Kapsamlı, onun bunun hesabını yapıp planlı programlı yapılan var mıdır? Bu tarz girişimler çok basit bence, yani adam uyuz olmuştur, tipine, kazandığı parayı kıskanmıştır, evde duran babadan kalma, köyden getirdiği tabancayla körlemesine hareket etmiştir. Ben dediğim gibi adamlar var mı çok merak ediyorum. Buluştukları ortamlar gibi ortamlar.

Kapsamlı, onun bunun hesabını yapıp planlı programlı yapılan var mıdır? Bu tarz girişimler çok basit bence, yani adam uyuz olmuştur, tipine, kazandığı parayı kıskanmıştır, evde duran babadan kalma, köyden getirdiği tabancayla körlemesine hareket etmiştir. Ben dediğim gibi adamlar var mı çok merak ediyorum. Buluştukları ortamlar gibi ortamlar.
Atalay Filiz - Vikipedi. Al sana planlı yapan adam :)

İlla ki vardır, biz burada sadece gün yüzüne çıkan şeyleri konuşuyoruz. Yeraltında neler döndüğünü bilemeyiz.

Geri
Yukarı