Joji nasıl Birisi?

Hashtag

Hectopat
Daha fazla  
Bilen vardır bilmeyen vardır. Kimisi Joji, kimisi FilthyFrank olarak tanır. Tabii başka isimlerle de gözükmüştü fakat ben bu iki isimden tanıyorum kendisini. Sizce nasıl biri? FilthyFrank'den Joji kişiliğine dönmesi falan garip bence. Yani Fast Food restoranlarına pembe suit ile sürünerek girip CAN I HAVE A HAMBURGER PLEASE diyerek bağıran bir adamdan, mükemmel altmetinle kurgulanmış klipler ve şarkılar çıkıyor. Bence merak konusu olabilecek bir sanatçı.

Garip bir kişilik sorunları var bence.

Sosyal medya fenomenliği kısmına yorum yapamayacağım, çünkü o zamanlar sadece pembe tulum içerisindeki herhangi biriydi benim için ama müzisyen yönünü çok seviyorum. Parçaları, klipleri, tınıları, sözleri çok hoş.

Dancing in the Dark, Gimme Love gibi piyasayı etkileyen çok kaliteli şarkıları olan ve aynı zamanda FilthyFrank adıyla da akıl sağlığına ekmek basmışlığı olan bir şahıs.

Böyle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…