Joystick ve flight stick arasındaki farklar nedir?

Eski adı değil. Kabaca değinmemi istersen arcade fight stickler dövüş oyunları ön planda olacak şekilde yapılmış solda hareket ettirebileceğin sağda ise komutları verebileceğin tuşları bulunan bir kontrolcü oluyor.

images (19).jpeg

(gibi)

Tekken 7, Street Fighter v.s gibi oyunlar için ideal bir kontrolcü bunlar. Tabii her oyunda (uyumlu ise) oynayabilirsin. Şahsen adam akıllı kontrolcü fiyatları artmışken benim her halükarda seçimim fight stickler olur. Türkiyede sıfır olarak orijinal (Qanba, Razer, hori gibi) hiçbir arcade stick satılmıyor. Detaylı veya aklına takılan bir şey olursa cevaplamak isterim.

Eski adı değil. Kabaca değinmemi istersen arcade fight stickler dövüş oyunları ön planda olacak şekilde yapılmış solda hareket ettirebileceğin sağda ise komutları verebileceğin tuşları bulunan bir kontrolcü oluyor.

Eki Görüntüle 1878071
(Gibi)

Tekken 7, Street Fighter vs gibi oyunlar için ideal bir kontrolcü bunlar. Tabii her oyunda (uyumlu ise) oynayabilirsin. Şahsen adamakıllı kontrolcü fiyatları artmışken benim her halükarda seçimim fight stickler olur. Türkiye'de sıfır olarak orijinal (qanba, Razer, hori gibi) hiçbir arcade stick satılmıyor. Detaylı veya aklına takılan bir şey olursa cevaplamak isterim.

Ben bu görseldekini arcade fight stick olarak biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı