JS yazan birisi CSS yazmadığı için işe alınırken sıkıntı yaratır mı?

533388

Hectopat
Makaleler
2
Ben web appler yazarken CSS yazamayı sevmiyorum. JavaScript(fullstack) yazmayı seviyorum. Yani Full-stack değil de sadece JavaScript yazmayı seviyorum. İleride fullstack iş ilanlarına baş vursam ama CSS yzamadığımı söylesem işe alınır mıyım?

Ben web appler yazarken CSS yazamayı sevmiyorum. JavaScript(fullstack) yazmayı seviyorum. Yani Full-stack değil de sadece JavaScript yazmayı seviyorum. İleride fullstack iş ilanlarına baş vursam ama CSS yzamadığımı söylesem işe alınır mıyım?
Css yapmayacaksanız front end i nasıl halledeceksiniz ki? React ile mi?

JS aslında komut dosyası dili olduğu için bir nevi, frontend için adam arayan birisi biçimlendirme konuları için CSS isteyecektir diye tahmin ediyorum.

CSS yapmayacaksanız front end i nasıl halledeceksiniz ki? React ile mi?

Evet veya vue de olabilir ama CSS yazmadan sadece JS ile halledebilir miyim?

Frontend için adam arayan birisi biçimlendirme konuları için CSS isteyecektir diye tahmin ediyorum.

Aslında CSS biliyorum flexbox ve sass da biliyorum ama çok ileri seviye değil daha önce böyle bir şey yapmıştım sass olmadan.

frontend için adam arayan birisi
peki fullstack için.

Aslında CSS biliyorum flexbox ve sass da biliyorum ama çok ileri seviye değil daha önce böyle bir şey yapmıştım sass olmadan.
Basic işlemler için adam arayan birisinin yeri için işe yarayacaktır fakat kimse birisine CSS bir başkasına JS yazdırmayacağı için ikisini bir arada en azından Senior seviyesinde isteyecektir bence. :)

Fakat kimse birisine CSS bir başkasına JS yazdırmayacağı için ikisini bir arada en azından senior seviyesinde isteyecektir bence. :)

Teşekkür ederim, peki JavaScript developer tam olarak ne oluyor? Aslında csss biliyorum ama daha popüler olan tailwind gibi şeyleri bilmiyorum.

Teşekkür ederim, peki JavaScript developer tam olarak ne oluyor? Aslında css biliyorum ama daha popüler olan tailwind gibi şeyleri bilmiyorum.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi React-native, Angular veya Vue gibi kütüphaneler kullanıyorlar genelde. Ben çoğunlukla JS yazan arkadaşların CSS'de bildiğine denk geldim ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı