Jupyter Notebooktaki eski dosyalar

EnesGny

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ufak çaplı Web Geliştirme Öğrencisi
Gördüğünüz üzere jupyter notebook uygulamasında 3200 adet (yaklaşık) dosya var ve kalan 10 20 tanesi benim kendi kod dosyalarım. Bunlar nedir ben hatta biraz saçmalayarak yaklaşık 400 tanesini sildim ve muhtemelen yanlış bir adım attım.

Çözüm nedir nasıl düzeltilir? Formatsa format yeniden yükleme ise yeniden yükleme.

Önerilerinizi bekliyorum.

jp.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Jupyter Notebook çalışmalarınızı nereye kaydediyorsunuz? Görseldeki dosyalar "C:\Windows\SysWOW64" klasöründe bulunuyor.
Lokasyonun önemi ne kadar bilemem ama bunların ne olduğunu bana açıklama imkanınız var mı?
Ayrıca bu dosyaların bende bulunma imkanı yok çünkü 3 yada 4 sene önce bilgisayarı formatladım

Lokasyonun önemi ne kadar bilemem ama bunların ne olduğunu bana açıklama imkanınız var mı?
Ayrıca bu dosyaların bende bulunma imkanı yok çünkü 3 yada 4 sene önce bilgisayarı formatladım

Attığınız görseldeki dosyalar, Jupyter Notebook'un değil sizin bilgisayarınızda bulunan dosyalar. Bu dosyaların aynısı "C:\Windows\SysWOW64" ve "C:\Windows\System32" klasörlerinde de var, bakabilirsiniz. O nedenle sisteme ait dosyaları silmiş olma ihtimaliniz var.

Attığınız görselin tam şu bölgesinde ne yazıyor?

413481

Attığınız görseldeki dosyalar, Jupyter Notebook'un değil sizin bilgisayarınızda bulunan dosyalar. Bu dosyaların aynısı "C:\Windows\SysWOW64" ve "C:\Windows\System32" klasörlerinde de var, bakabilirsiniz. O nedenle sisteme ait dosyaları silmiş olma ihtimaliniz var.

Attığınız görselin tam şu bölgesinde ne yazıyor?

Eki Görüntüle 413481
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Bende geçte olsa gece 1 de farkettim ve tüm verilerimi yedekleyip bilgisayarıma format attım. System32 dosyaları silinince okuma yazma hızları hatta bilgisayarın açılma hizi baya bir düştü. Bende format attım. Yardım için teşekkürler tekrardan iyi günler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı