Justin Bieber TEKRAR Ülkemize Geliyor ! ?

kazuhir4

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ünlü organizatör Ümit Akbulut Twitter sosyal medya hesabı üzerinden duyurduğu haberle ne yazık ki türk erkeklerini üzdü. 2015 yılında olacak konserden bahsetti ve ayrıntılı bilginin 1 ay sonra açıklanacağını belirtti.
Bizzat ben değişik cins insanlar gibi sevmiyorum dinlemiyorum ama kız arkadaşlarım çıldırdı :cry::cry: o biletlere verilen parayla üst seviye oyuncu bilgisayarı toplarım daha iyi.

Instagram

Beyler merak ediyorum da neden JB' ye bu kadar ön yargılı davranıyorsunuz ? (Hayranı değilim)
Kızların verdiği tepkiler yüzünden sevmiyorum ben. Yaşları 6-18 arası değişen ve cidden değer verilmesi düşünülmesi gereken binlerce problem var iken bir müzik sanatçısı için delirmek odanı posterleriyle kaplamak sürekli onu dinlemek konserine bile alamayıp "castim bana bir hay bile demedi" demek bence utanç verici. Ve yaşı birçok sanatçıya göre küçük olmasına rağmen kendini acayip olgun göstermeye çalışıyor.

Bence de o kadar para verip konsere gitmek saçma. İnternette veya satın alarak müziklerini dinleyebilirsin. Yani ona vereceğin parayı müze gezmeye gitsen daha yarayışlı olur, bir yandan da kulaklığınla dinlersin şarkısını. Ayrıca yaptığı şarkı da bir şeye benzese. Aynen, yine geldi tipini :D

Kızların verdiği tepkiler yüzünden sevmiyorum ben. Yaşları 6-18 arası değişen ve cidden değer verilmesi düşünülmesi gereken binlerce problem var iken bir müzik sanatçısı için delirmek odanı posterleriyle kaplamak sürekli onu dinlemek konserine bile alamayıp "castim bana bir hay bile demedi" demek bence utanç verici. Ve yaşı birçok sanatçıya göre küçük olmasına rağmen kendini acayip olgun göstermeye çalışıyor.
Bence küçük kızlar için normal şeyler bunlar. Mesela empati kurmayı denemeliyiz acaba neden böyle davranıyorlar neden ilgi görülüyor gibi... Zamanla düzelirler zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı