K tuşu çalışmıyor

Klavyen mekanik mi, değil mi? K tuşunu sök. Söktükten sonra tuş yatağının içine 3-4 damla kolonya damlat. Kurumaya bırak 30-40 dakika falan. Sonra çalışacaktır garantisini veriyorum. Dün çift tıklama ve hiç tıklamama sorunu olan mekanik klavyemi kolonya yardımı ile düzelttim. Fişek gibi oldu. Ama kullanmıyorum çok ses çıkarıyor

Hocam meani lavye ullanıyorum.
Aradaşlar temizledim ama çalışmıyor başa çözüm önerilerinizi acilen beliyorum, ompozisyon ödevim var.

Hocam bozulmasın?
Bozulmaz.
Mekanik klavyelerin çift veya basmama sorununa çözüm önerisi - Technopat Sosyal bu konuyu okuyun.
Evinizde kolonya bulunur diye kolonya önerdim ben. WD-40 vs. varsa onla yapın daha sağlıklı olacaktır. Yoksa kolonya ile yapın. Benim Motospeed CK 107 klavyemde çift tıklama ve hiç basmama sorunu vardı. Switchin içine kendim 6-7 damla damlattım, bilerek fazla damlattım. Daha fazla kurumaya bıraktım. 1.5 saat civarı. Taktığımda gerçekten de 2 sorunu da çözdü. Mis gibi oldu, hem güzel de kokuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…