K70 PRO vs XPG Summoner

Şu an Corsair RAM kullanıyorum iCUE yazılımı var ama pek kullanmıyorum İngilizce yani açmıyorum bile o kadar diyeyim. Öneren neden önerdiğini söylemiyor sadece bunu al söylüyorlar. Klavye uzun yıllar kullanılan bir şey yani değiyorsa Corsair alayım yani bu zamanda fiyatlar bu yapacak bir şey yok. İkisini de kullandığını söylüyorsun yani daha iyi gibi geldi bana da Corsair. ASUS ROG STRIX Flare II düşünüyordum o kadar para vermeye değmez dedim. Daha kaliteli ve iyi ise Corsair almak daha mantıklı gibi.
Arada swicht farkı var zaten. Almayı düşündüğünüz optik swicht k70 hem kullanım ömrü olarak daha avantajlı hem de daha XPG Summoner silver swicht'ten daha hızlı diye biliyorum. Hız konusunda @hadwiger yardımcı olabilir.

Arada swicht farkı var zaten. Almayı düşündüğünüz optik swicht K70 hem kullanım ömrü olarak daha avantajlı hem de daha XPG Summoner Silver Swicht'ten daha hızlı diye biliyorum. Hız konusunda @hadwiger yardımcı olabilir.

Yarına kadar stok durursa Corsair alırım daha kaliteli ve iyi duruyor XPG bildiğin fiyat performans gibi iş görür yani oda ama Corsair bu fiyat indirimiyle düşünümesi gerekilir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı