500 KB/s Hızla Dosya Kaç Saatte İner?

Jackie Paul

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, internet üzerinden bir dosya indireceğim. İndirme hızım 300-400-500 KB arası geziyor. Bu dosyayı kaç saatte indiririm? Şimdiden teşekkürler.

Fotoğraf indireceksen 1-2 saniye arasında indirirsin. GTA V indiriceksen 1 haftanı alır. İndireceğin dosyanın boyutu ne kadar yazmamışsın. Ayrıca zaten indirme işlemi sırasında genelde ne kadar süreceği yazar.

Fotoğraf indireceksen 1-2 saniye arasında indirirsin. GTA V indiriceksen 1 haftanı alır. İndireceğin dosyanın boyutu ne kadar yazmamışsın. Ayrıca zaten indirme işlemi sırasında genelde ne kadar süreceği yazar.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım GTA 5'i 400kb hız ile 33 saatte indirdim yani 1,5 günde. Arkadaşım da 200kb hızlı ile yaklaşık 3 günlük bi zamanda indirdi. Siz neye dayanaraktan 1 hafta diyosunuz.

Evet arkadaşlar, internet üzerinden bir dosya indireceğim. İndirme hızım 300-400-500 KB arası geziyor. Bu dosyayı kaç saatte indiririm? Şimdiden teşekkürler.

Dosya boyutunu sanırım tahmin etmemiz gerekiyor.

Başlığı 1 GB oalrak değiştirdim.

Saniyede 400 KB ile 1 GB'lık bir dosya 42 dakikada inmeli.

Eğer TTNET (Fiber Net) kullanıyorsan Roket uygulamasını önerebilirim saniyede 10 Mb hız ile indirme şansın var ama 1 gün için.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım GTA 5'i 400kb hız ile 33 saatte indirdim yani 1,5 günde. Arkadaşım da 200kb hızlı ile yaklaşık 3 günlük bi zamanda indirdi. Siz neye dayanaraktan 1 hafta diyosunuz.
Amacım tartışma yaratmak değil fakat 33 saat 118800 saniye ediyor ve saniyede sürekli 400 kb ile indirme yaptığında indirme yaptığın boyut 47.5 GB ediyor. 60 GB' lık bir oyunu nasıl 47.5 GB olarak indirdiniz merak ediyorum. 60 GB indirmek için 42 saat gibi bir süreye ihtiyacın var. İlk mesajda yazdığım süre bilgisayarı aralıksız açık bırakma ihtimalinin olmadığı duruma göre yazdım.

Geri
Yukarı