Kabasakalonline.com güvenilir mi?

Bu site hakkında kötü bir deneyiminiz varsa paylaşın yoksa boşu boşuna siteyi yargılamayı.
Site hakkında pek bilgim yok lakin oyun zaten Steam'de sitede satılandan 10 15 TL farkla satılıyor. O yüzden konu sahibine önermiyoruz siteyi. Ne kadar güvenli olursa olsun ben genellikle kullanmam böyle siteleri. Kullanada birşey demem fakat fiyat farkı bu kadar az iken Steam'den almak herkes için mantıklı birşey.

Yok hocam kavga falan yok da. Bu tür siteleri mümkün olduğunca az kullanın.

Site benim değil kızmayın. 🤣
Sadece hem birazcık daha uygun hem ekstra 1 adet DLC veriyor. Bir sorayım dedim.

Hocam burada da konu sahibinin paylaştığı gibi extra 1 adet DLC veriyor ve 10-15 lira cebinde kalıyor. Tabi tercih konu sahibinin ben sadece site normal bir kampanya yapmış yani bu sitelere niye bir seçenek vermeyip cebinizden fazla para çıksın. Yani sitenin geçmişi karanlık olsa sahtekarlık dolu olsa tamam ben bunu anlatmak istedim.

Hocam burada da konu sahibinin paylaştığı gibi extra 1 adet DLC veriyor ve 10-15 lira cebinde kalıyor. Tabi tercih konu sahibinin ben sadece site normal bir kampanya yapmış yani bu sitelere niye bir seçenek vermeyip cebinizden fazla para çıksın. Yani sitenin geçmişi karanlık olsa sahtekarlık dolu olsa tamam ben bunu anlatmak istedim.
Pek de güvenmemek lazım aslında. Bir yanda kendisini kanıtlamış kurumsal bir firma var. Diğer yanda ise oyun içi alışveriş sağlayan bir site var. Ha bu sitede steam'den veriyor oyunu ama Steam'den almak daha cazip geliyor.

Pek de güvenmemek lazım aslında. Bir yanda kendisini kanıtlamış kurumsal bir firma var. Diğer yanda ise oyun içi alışveriş sağlayan bir site var. Ha bu sitede steam'den veriyor oyunu ama Steam'den almak daha cazip geliyor.
Dediğim gibi tercih alış veriş yapıcak kişinin tercihi 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı