Çözüldü Kablolu bağlanabiliyorum fakat kablosuz baglanamiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaan1903

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Kullanmakta oldugum bilgisayarimda bir anda internet kesildi, modemin ışıkları söndü ve yeniden geri geldi. Bilgisayarimda internet kesintisinden sonra sağ alt taraftaki internet simgesinde X isareti cikti. İnternet gitti. İnternete giremedim ethernet kablosu ile modeme baglayarak girebiliyorum. Fakat kablosuz giremedim.

Telefonlardan internet erişimi var. Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

Şuanda hiç bağlantı yok sadece ethernet kablosuyla internete girebiliyorum , sağ alttaki internet göstergesine tıkladığımda "bağlı değil , bağlantı yok" diyordu. Sorunum tam olarak o değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kablolu bağlantınız var ancak kablosuz bağlantınızda sorun varsa çözümü şu şekilde.
Modem arayüzünden ev ağı kısmına girip dinamik DNS olarak ayarlayın ve DNS adreslerini DNS1 195.175.039.039 DNS2 195.175.039.040 yapın sorununuz çözülecektir.

192.168.1.1 (Türk Telekom) modem arayüzüne girip kablosuza girin. Daha sonra ssıd gizle mavi işaretli ise onu kaldırıp alttan uygula kaydet deyin. Sorununuz garanti olarak çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı