Kablolu Gaming kulaklık önerisi

7.1 demek daha iyi ses kasmak demek değil , hatta şuan CS oynarken 7.1 aç daha kafanı bile karıştırabilir, Gelelim asıl soruna, gerçek 7.1 ve sanal 7.1 vardır
Gerçek 7.1 direkt kulaklığın kendisinde 2 den fazla hoparlör olur ve sana gerçekçi deneyim sunmaya çalışır , en son Razer ve Asus bu gerçek 7.1 kulaklık mevzusuna karıştı ve başarısız oldular millet beğenmedi, çok ağır , rahatsız edici bir dizayna sahip olduğu için .
Sanal 7.1 ise 2 hoparlör kullanarak gerçek 7.1 i taklit etmeye çalışır ve sesi boguklastirabilir . Eğer aldığın ses kartı 7.1 teknolojisi varsa kulakligini sanal 7.1 yapabilir.
Şahsen kulaklığı aldığımdan beri 7.1 açık takılıyorum beni bu şekilde daha tatmin ediyor belki de alışmış olmamdan kaynaklıdır bilemem fakat ses kasmada problem hiç yaşatmadı.
Peki önerebileceğiniz ses kartları var mıdır hocam ?

Şahsen kulaklığı aldığımdan beri 7.1 açık takılıyorum beni bu şekilde daha tatmin ediyor belki de alışmış olmamdan kaynaklıdır bilemem fakat ses kasmada problem hiç yaşatmadı.
Peki önerebileceğiniz ses kartları var mıdır hocam ?
Sound blaster G6
Sound blaster X3
Sound blaster X4 bunlara bakabilirsiniz.
Ben sizin yerinizde olsam
Pc38X bakardım hem 28 OHM olduğu için ses kartı gerekli değil, alternatif olarak HD 560S ama 560S için ses kartı gerekli olabilir.
Eğer kablosuz bakicaksaniz G pro x 2 veya audeze Maxwell.

Geri
Yukarı