Kablolu internete dönüş

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Bu konuda sizlere "geleceğe dönüş" gibi kabloluya dönüş hikayemden bahsedeceğim. Aslında masaüstü bilgisayar bölümünde paylaşacaktım fakat hep yardım konuları olduğu için burayı uygun buldum.

"Geleceğe dönüş" filminde geleceğe dönmek garip karşılanan bir durum olmuştu. Ben de kabloluya dönüş yapıyorum. Kablosuz deneyen bir kişi olarak kablolunun daha iyi olduğunu söylemek isterim.

Kablosuz internet veya diğer kablosuz aygıtları denedim. Gecikme o kadar yüksek ki kullanmak bazen zorlaşabiliyor. Kablolu ise 0 gecikme ile kullanılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende eski bir harici USB modem var. Valorant oyununu bile rahatlıkla oynuyorum. Tabii internet hızı sunucuya yakınlık oranı gibi.
Şeyler fark yaratıyor. İşlemci de eski ise ondan da kaynaklı olabilir.

1625494941034.png

Bende eski bir harici USB modem var. Valorant oyununu bile rahatlıkla oynuyorum. Tabii internet hızı sunucuya yakınlık oranı gibi.
Şeyler fark yaratıyor. İşlemci de eski ise ondan da kaynaklı olabilir.

Eki Görüntüle 1096961
2.4G desteğine sahip. USB 3.0 portu da var. Neyse o kadar önemli değil. Sanırım parazit yapıyordu. Kablosuz ağ adaptörünün 1.000 ms üzerinde olması çok ciddi sorundu. Kablolu geçtim 0 ms ile kullanıyorum.

Geri
Yukarı