Kablolu Modemi Kablosuz Yapmak

Ömer Can UZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 adet PC evde yan yana duruyor ve ikisi de modeme bağlı. Modem kablolu yani kablosuz görevi görmüyor. Yeni bir modem almak istemiyorum onun yerine adaptör tarzı daha kuvvetli bir bileşen almak istiyorum ve daha kapsamlı bir çekim kuvveti olsun istiyorum.

Yani 1 modemim var ama kablolu yani Wi-Fi yok, adaptör tarzı şeyler ile Wi-Fi olsun istiyorum önerilerinizi bekliyorum. Adaptör tarzı şeyler olur mu onu da bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 2 adet PC evde yan yana duruyor ve ikisi de modeme bağlı. Modem kablolu yani kablosuz görevi görmüyor. Yeni bir modem almak istemiyorum onun yerine adaptör tarzı daha kuvvetli bir bileşen almak istiyorum ve daha kapsamlı bir çekim kuvveti olsun istiyorum.

Yani 1 modemim var ama kablolu yani Wi-Fi yok, adaptör tarzı şeyler ile Wi-Fi olsun istiyorum önerilerinizi bekliyorum. Adaptör tarzı şeyler olur mu onu da bilmiyorum.
Dostum WAN girişli bir router ya da AP ile internetini kabloludan kablosuza çevirebilirsin. Bütçe belirtirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı