Kablonet altyapı başvurusu

rainmeister

Centipat
Arkadaşlar karşı binada Kablonet altyapısı var ama bizim binamızda yok, Kablonet'e başvuru da bulunsak binamıza altyapıyı çeker mi?

Deneyin bence zararı olmaz. Konumuna göre değişir.

Haha bak sen başlık açınca ne aklıma geldi 3-4 sene önce Türk Telekom'a e posta atmıştım altyapı başvurusu için geri bile dönmemişlerdi .

Haha bak sen başlık açınca ne aklıma geldi 3-4 sene önce Türk Telekom'a e posta atmıştım altyapı başvurusu için geri bile dönmemişlerdi .
3-4 senedir hala internet altyapınız yok mu hocam?

3-4 senedir hala internet altyapınız yok mu hocam?

Kendi evimde 16 Mbps destekliyordu yükseltmek için atmıştım. Bu sene kota bitti yine bağlandık 2 sene aradığımda en fazla 16 Mbps verebiliyoruz demişlerdi. 1 ay sonra altyapı kontrolünü yaptım VDSL bağlanabiliyormuş yani 24-36 Mbps vb. ama bizi 16'ya bağladılar altyapı çalışması da görmedim zaten corona dönemiydi büyük ihtimalle kazıklandık 2 sene daha 16 Mbps ile bağlandık. Yıl olmuş 2020 16 Mbps'ye 100 TL para veriyoruz kota bitecek 2022 o zamana ohooo neyse ki bu sene yuvadan ayrılıyorum adam akıllı bir internet bakacağım artık duruma göre. Taze taze test ettim. Adsız - Hızlı Resim ethernet ile bağlanıyorum şu hıza bakar mısınız ya resmen dolandırılıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…