KabloNet apartman girişinden eve kablo çekmiyor

Eve gelen personel buradan çekilmesi gerekiyor dedi, tv için yapılmış olması sorun yaratır mı? Kablonet zaten coax kablo kullanmıyor mu?
Tamam sen konuyu anlamadın. O priz büyük ihtimalle çatıdaki çanak antene gidiyor. Kablonet kutusu ise bina girişinde yani aşağıdadır. O arkadaş yeni binalar için demiş onu.

Tamam sen konuyu anlamadın. O priz büyük ihtimalle çatıdaki çanak antene gidiyor. Kablonet kutusu ise bina girişinde yani aşağıdadır. O arkadaş yeni binalar için demiş onu.
Neyse hocam vaktini ayırıp yardımcı olduğun için sağol gelişmeleri aktarırım. Babam burası aşağı gidiyor diyor. Deneme yanılma yapacağız mecburen... apartman içinden çekmekle uğraşmaz dışarıdan çekersemde kablo fiyatı artacak usta çağırmakla aynı fiyata vs. gelecek.

Neyse hocam vaktini ayırıp yardımcı olduğun için sağol gelişmeleri aktarırım. Babam burası aşağı gidiyor diyor. Deneme yanılma yapacağız mecbur... apartman içinden çekmekle uğraşmaz dışarıdan çekersemde kablo fiyatı artacak usta çağırmakla aynı fiyata vs. gelecek.
Sen tabiki yinede dene belki gider aşağıya. Zorlanmamak için kablonun ucuna biraz arap sabunu yada normal bi sabun sürebilirsiniz kaysın diye.

Neyse hocam vaktini ayırıp yardımcı olduğun için sağol gelişmeleri aktarırım. Babam burası aşağı gidiyor diyor. Deneme yanılma yapacağız mecbur... apartman içinden çekmekle uğraşmaz dışarıdan çekersemde kablo fiyatı artacak usta çağırmakla aynı fiyata vs. gelecek.
Hocam siz kapının kenarından dış kapıya oradan binanın girişine çekin en basiti bu olur.

Sen tabiki yinede dene belki gider aşağıya. Zorlanmamak için kablonun ucuna biraz arap sabunu yada normal bi sabun sürebilirsiniz kaysın diye.
Peki, sağolun yardımcı olduğunuz için iyi akşamlar diliyorum.
Hocam siz kapının kenarından dış kapıya oradan binanın girişine çekin en basiti bu olur.
Olmazsa öyle yapacağız gibi duruyor.
Son olarak bu kablo yeterli olur mu? Önerebileceğiniz başka marka vs. varsa paylaşırsanız sevinirim.
@@M.CLK @@TeknoFix29

Sorun çıkartmadan kabloyu aşağı kadar ittim 2-3 dakika sürdü, yarın ekiğ gelip kurulum yapacak.
Sorun çıkartmadan kabloyu aşağı kadar ittim 2-3 dakika sürdü, yarın ekip gelip kurulum yapacak. Yardım için sağol.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-01-15 214301.png
    Ek Açıklama 2020-01-15 214301.png
    82,7 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Peki, sağolun yardımcı olduğunuz için iyi akşamlar diliyorum.

Olmazsa öyle yapacağız gibi duruyor.
Son olarak bu kablo yeterli olur mu? Önerebileceğiniz başka marka vs. varsa paylaşırsanız sevinirim.
@@M.CLK @@TeknoFix29

Sorun çıkartmadan kabloyu aşağı kadar ittim 2-3 dakika sürdü, yarın ekiğ gelip kurulum yapacak.
Ben o kablodan kullanmadım hiç. Kullandığım telefon kablosu ile internet geliyor. :)Bir şey diyemem ama doğru kabloyu aldıysanız sıkıntı çıkmayacaktır. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı