Kablonet bina içi tesisat sorunu

Hocam daireye kablo çekilmeden nasıl iç tesisat sorunu oluyor anlamadım. Kabloyu zaten onlar ücretsiz çekiyorlar ama siz en iyisi ekip gelmesini bekleyin. Sonuçta evde telefon prizi olsa bile ordanda kablo çekilir.
Ben başvuruyu yaptıktan sonraki sabah beni aradılar evde misiniz diye. Ben evdeyim dememe rağmen ne gelen oldu ne giden. 1 dakika sonra şöyle bir mail geldi. Aynen iletiyorum: "Analog Kablo TV / Kablo TV / Kablo Net hizmet başvurunuzda bina içi tesis sorunu olduğu tespit edilmiştir. Bina içi tesis sorununuz giderilmiş olması halinde en geç 5 gün içerisinde Çağrı Merkezimize bildirmenizi rica ederiz.". Dün çağrı merkezini aradım ve dendi ki: Altyapı ile ilgili bir soun yok. Kurulum talimatınız da devam etmekte. Bina içi kablo tesis sorunu ile ilgili bir şey diyemem. Ona kurulum ekibi karar verir. Bu aralar koronavirüs sebebiyle çok yoğunluk var. Ekipler size bu numaradan ulaşacaklardır. Ekipler geldikler zaman tesisatı kendileri yapabilirherhalde değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı