Kablonet internete başka DOCSIS 3.0 modem takmak

Paulroth

Hectopat
Bu ay sona erecek olan Kablonet aboneliğim var. Yine Kablonet yeni bir taahhaütlü internet alacağım. İnternet ücretine ek her ay 6TL modem kiralama ücreti ödüyorum. Kullanmakta olduğum modemi Kablonet'e iade edip aynı modemin 2. elini almak istiyorum alacağım modeme abonelik olup olmadığını nasıl öğrenirim ve sorunsuz şekilde kullanabilir miyim? Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa minnettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ay sona erecek olan Kablonet aboneliğim var. Yine Kablonet yeni bir taahhaütlü internet alacağım. İnternet ücretine ek her ay 6TL modem kiralama ücreti ödüyorum. Kullanmakta olduğum modemi Kablonet'e iade edip aynı modemin 2. elini almak istiyorum alacağım modeme abonelik olup olmadığını nasıl öğrenirim ve sorunsuz şekilde kullanabilir miyim? Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa minnettar olurum.
Arkadaşım bu forumda bir kaç sefer dile getirdim. Kesinlikle Ubee marka modem al. 2. eli piyasada bulamazsan mevcut aboneliğini iptal et. Başkasının üzerine tekrar al. Kurulum için seni aradıklarında Ubee modem istiyorum dersin. Stoklarında varsa onu kirala. Wifi konusunda ve ping konusunda netmaster modemlere göre daha iyi. Detaylı bilgiye Kablonet Modem Çeşitleri | Uydunet Modem Destek adresinden bakabilirsin.

Geri
Yukarı