Kablonet paket kaybı oluyor

Sleex0x0

Decapat
Daha fazla  
Bu sorun 6 aydır var hiçbir çözüm bulamadım ama tekrar yazmak istedim. Modemi fabrika ayarlarına çevirmeden önce sabit 30 ms alıyordum. Ancak 6 ay önce fabrika ayarlarına çevirmemle beraber anlık paket kaybı ve 500-600 ms e 2-3 saniyeliğine çıkıp geri düşüyor. Fabrika ayarlarına döndürtüken sonra oldu hepsi. Müşteri hizmetlerini aradım adam paket kaybının ne demek olduğunu bilmiyor. İnternet değiştirmek istiyorum ama daha 1 yıl süresi daha var. Valorant oynuyorum ve bu anlık paket kaybı ile oyun oynamak insana kafayı yedirtiyor.

Bilgi vermemişsiniz ama kablosuz bağlanıyorsunuz sanırım. Kablo ile bağlanmayı denediniz mi?

Kablolu bağlantı hocam.

Modemin bir üreticisi ve modeli var mı?

Hocam modemin arayüzüne girdiğimde Infinity 401 yazıyor. Onun dışında bilmiyorum.

Modemin bir üreticisi ve modeli var mı?

Hocam şunu da belirteyim bir 2-3 ay önce sorunu çözmüşlerdi ama çözüm sadece 1-2 gün civarında sürmüştü. Onlara tekrar aynı sorun oldu dediğimde yine aynı çözümü yapmışlardı ancak bu sefer hiç düzelmemişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konum neresi? Şu an arkadaşımda birebir bu sorun var ve onda da yeni başladı. Genel bir Kablonet sorunu olması muhtemel.

Konya'da yaşıyorum. İnternet Vodafone. Sanırım altyapıda bir sıkıntı var. Ancak 6 aydır bu sorunla karşı karşıyayım ve cidden çok sinir bozucu. Bu arada şunu belirtmek isterim, Discord'da arkadaşlarıma konuşurken, internetten dosya indirirken, veya YouTube'dan video izlerken hiçbir sıkıntı olmuyor. Sadece oyunlarda yapıyor bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı