Kablonet vs TurkNet

Maalesef TurkNet yok;

O zaman Kablonet mecbur, tavsiyem Turkcell Superonline, Millenicom gibi başka operatörlere de bakmanız çünkü Kablonet onlar kadar iyi değil bizzat Turkcell Superonline'dan 100Mbps hız alıyorum.

O zaman Kablonet mecbur, tavsiyem Turkcell Superonline, Millenicom gibi başka operatörlere de bakmanız çünkü Kablonet onlar kadar iyi değil bizzat Turkcell Superonline'dan 100Mbps hız alıyorum.

Altyapın iyidir bence benim altyapım ortalama hatta ortalama altı Kablonet çok övdüler. Millenicom Turkcell falan baktım ama kişiler Kablonet ve TurkNet ağırlıklıydı.

Altyapın iyidir bence benim altyapım ortalama hatta ortalama altı Kablonet çok övdüler. Millenicom Turkcell falan baktım ama kişiler Kablonet ve TurkNet ağırlıklıydı.

O zaman öyle yapın. Bende evet altyapı bulunmakta başkaları 25Mbps, 50Mbps gibi hızlar alıyor ben paket olarak 100Mbps seçtim o yüzden.

Adres gözükmese de arayıp destek ekibine baktırırsanız bulunuyor.

Hocam peki 65 Mbps altyapı destekleyen eve ne önerirsiniz? 100TL civari olursa iyi olur.

Lütfen yeni konu açıp beni etiketler misiniz? Yasak çünkü ikimizde ban yemeyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…