Kablonet yeni modem port açma

TeknoManyi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Intifiny401 modem yavaşladığı için modem değişim talebi oluşturdum. Sağ olsun geldiler ama. Yeni gelen modemde port açamıyorum.
Modem h&d NE1611C. Eskisinde port açarken dış IP kısmına 0.0.0.0 yazıp açılıyordu bunda o şekilde yazında geçersiz diyor. 192.168.0.1'i denedim, 127.0.0.1'i denedim, birçok şeyi denememe rağmen bir çözüm alamadım. Kablonet'e sordum, mail atın dediler. Ondan da henüz cevap gelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum. (CGNAT da değilim bu arada)

Merhaba, Port Yönlendirme Ayarları kısmından, bir tane ip gireceksiniz o da kendi ip adresiniz. 192.168.0.20 gibi, sonrasında Dahili ve Harici portlarınızı girin. Kaydettikten sonra, uygula dedikten sonra portunuz açılmış olur. Ben de aynı cihazı kullanıyorum. Uygula butonunu bende sonradan farkettim :)

Merhaba. Dediğiniz ayarları yaptım. Fakat yine olmadı. Güvenlik duvarınız açık mı? Ve gelişmiş ayarlardan hangileri açık? Kusura bakmayın yeni görebildim. Teşekkürler
Merhaba, Port Yönlendirme Ayarları kısmından, bir tane ip gireceksiniz o da kendi ip adresiniz. 192.168.0.20 gibi, sonrasında Dahili ve Harici portlarınızı girin. Kaydettikten sonra, uygula dedikten sonra portunuz açılmış olur. Ben de aynı cihazı kullanıyorum. Uygula butonunu bende sonradan farkettim :)

Geri
Yukarı