Kablosuz ağda internet hızı düşüklüğü

Theody

Hectopat
Ben evde Airties marka modem kullanıyorum ve telefon olarak iPhone 7 kullanmaktayım. Modeme telefon ile bağlandığımda hız gerçekten çok yavaş oluyor. Modeme bağlı diğer aygıtlar 10 15 MB hız alırken benim telefonda aldığım hız 500KB gibi bir değer. Modem arayüzünü kontrol ettiğimde diğer aygıtların hızı 165M görünürken benim telefonun yanında 6M yazıyor. Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl düzeltebilirim? Bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben evde Airties marka modem kullanıyorum ve telefon olarak iPhone 7 kullanmaktayım. Modeme telefon ile bağlandığımda hız gerçekten çok yavaş oluyor. Modeme bağlı diğer aygıtlar 10 15 MB hız alırken benim telefonda aldığım hız 500KB gibi bir değer. Modem arayüzünü kontrol ettiğimde diğer aygıtların hızı 165M görünürken benim telefonun yanında 6M yazıyor. Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl düzeltebilirim? Bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.
Modemin diğer cihazlarla bağlantısını kesin veya şifresini deştirin geçici süreliğine, sadece kendi telefonunuzu bağlayın ve modemin yanında durun, eğer hız artışı olmuyorsa ve diğer cihazlarda da bir problem yoksa muhtemelen sizin telefonunuzda bir problem vardır wifi ile ilgili.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı