Kablosuz İnternet Hızını Yavaşlatma

fieste

Kilopat
Daha fazla  
Herkese Selamun Aleyküm,

Biliyorum herkes internetinin hızını yükseltmek ister ben biraz yavaşlatmak istiyorum :) Şimdi ben turkcell superonline fiber kullanıyorum, ve tabiki internetim gayet hızlı kota da yüksek ama kota çabuk bitiyor yani nedenini tam olarak bilmiyorum ama önlem olarak wifi den yani kablosuzdan ağdan girince internet hızının biraz yavaş vermesini istiyorum. İnternet hızı 50 mbps kota 150 gb ve bu 150 gb 1 hafta içinde bitiyor. Ben internet hızını ve kotayı yükselticektim ama bu nedenden dolayı yükseltmekte tedirgin oldum. Öyle çok indirilme yapılmamasına ragmen oluyor işte ayrıyeten bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim :) Ve eger kablosuz ve kablolu birlikte düşürülebiliyorsa öyle yapmak istiyorum bilgisi olan varsa yardım edebilir mi Technopat Ailesi ? :)

Kablosuz kullanıyorsan hızını ayarlaya bilirsin.

AirTies>Kablosuz>Kablosuz ağ ayarları. Benim Modelim bu.

ed.png

Kablosuz kullanıyorsan hızını ayarlaya bilirsin.

AirTies>Kablosuz>Kablosuz ağ ayarları. Benim Modelim bu.

Eki Görüntüle 142656

Teşekkür ederim böyle bir şeyde işime yarayabilir ama tek sorun var o da;

Dediginiz yeri internette baktım da pek bulamadım. Sizide yoruyorum kusura bakmayın :)

Dosya Ekleri

• 123.png
    123.png
    33,8 KB · Görüntüleme: 488
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı