Kablosuz İnternet'i kablolu olarak dağıtma

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben masaüstü bilgisayar kullanıcısıyım ve Wi-Fi adaptörlerinden istediğim verimi yakalayamadım. Modem odama uzakta ortalıkta ethernet kablosu dolaşsın istemiyorum. Şu an Xiaomi Wi-Fi sinyal güçlendirici kullanıyorum. Bu alet gibi kablosuz İnternet'i alıp belirli bir yerden kablo dağıtımı yapan aletler var mı? Router'lar bu görevi mi görür? Eğer iyi bildiğiniz cihazlar varsa 200 250 TL'ye kadar önerebilir misiniz?

Wi-Fi güçlendiriciler belli uzaklıktan sonra işe yaramıyorlar. Router işinizi görebilir ama sonuçta modemi yine kabloyla routera bağlamak zorundasınız.
Peki bunun için bir araç yok mu? Çok zor bir şey değil aslında yani yapılmış olduğunu düşünüyorum wifi güçlendirici nasıl ki sinyali alıp kendi üstünden yayıyorsa bu yaymayıp ethernet portlarına vericek kulağa basit geliyor epey

Peki bunun için bir araç yok mu? Çok zor bir şey değil aslında yani yapılmış olduğunu düşünüyorum wifi güçlendirici nasıl ki sinyali alıp kendi üstünden yayıyorsa bu yaymayıp ethernet portlarına vericek kulağa basit geliyor epey
Aynı cihazların aynı anda hem wireless yayın hemde ethernet portu ile yayın yaptıkları modelleri var araştırmalısınız.

Geri
Yukarı