Kablosuz kulaklık önerisi

Karamelli Pasta

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Razer Barracuda kullanıyordum fakat kırıldı kablosuz kulaklık önerebilir misiniz? Ben şu ikisine bakmıştım yardımcı olursanız sevinirim.
Genelde oyunlar için kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 733'ü pek öneremiyorum arkadaşımın sesi sanki müşteri temsilcisiymiş gibi geliyordu. Aşırı tizleştiriyor sesi.

Teşekkürler siz sanırım HyperX Cloud 2 kullanıyorsunuz o nasıl acaba?

Hocam kablosu aşırı derecede uzun fakat mikrofon ve ses kasma kalitesi olarak mükemmel bir cihaz. Bundan önce Corsair Void Elite USB kullanıyordum resmen çağ atlamış gibi oldum. Aynı zamanda Rampage Comfort 7.1 kullanıyordum hani 733 ile kıyasladığımda ikisinin mikrofonu hemen hemen eş değer gibi geldi bana. 733 kötü bir cihaz değil aklınızda bulunsun mikrofon ayarlarını yaparsanız gayet tatlı bir cihaz kafanızı da ağrıtmıyor.

Son düzenleme:
Hocam kablosu aşırı derecede uzun fakat mikrofon ve ses kasma kalitesi olarak mükemmel bir cihaz. Bundan once Corsair Void Elite USB kullanıyordum resmen çağ atlamış gibi oldum. Aynı zamanda Rampage Comfort 7.1 kullanıyordum hani 733 ile kıyasladığımda ikisinin mikrofonu hemen hemen eş değer gibi geldi bana.

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı