Kablosuz kulaklık + Smart TV

Yer
İzmir
Selam arkadaşlar. Çok araştırdım googledan fakat hiç bu soruya bile rastlamadım internette.
Kablosuz kulaklık var bende (Logitech.com — Wireless Headset H600) bir de Philips TV var (Philips - 4000 series Smart LED TV 107 cm (42") Full HD 1080p - 42PFL4208K/12 - 4200 serisi - Ses ve görüntü) usb'yi televizyona takınca desteklenmeyen aygıt olarak görüyor. Çok anlamıyorum bu ses çıkışlarını ya da teknolojilerini o yüzden sorum şu; bu televizyondan hiçbir şekilde kablosuz kulaklıkla ses alamaz mıyım veya herhangi bir uyumsuzluk durumuna karşın dönüştürücü gibi bir şey bulabilir miyim?
Teşekkürler.

Kulaklığın vericisini bilgisayarına taktığında bilgisayar ona uygun bir sürücü yükler. Oysa ki Philips televizyonda Linux işletim sistemi vardır ve bu sürüm sadece USB bellek ve Philips kablosuz ağ USB'sini tanıyacak sürücülere sahiptir. Bu yüzden maalesef, hiçbir zaman kablosuz kulaklığını TV ile kullanmayacaksın.

Bu arada bende de Philips 42PFL4007 var ve en gıcık olduğum yanı DTS desteğinin olmaması. Bir de arabirimi kağnı gibi...

H600 Technical Specifications - Logitech FAQ
Bir tane wireless, Bluetooth dongle veya Philips'in Philips - Wi-Fi USB Adaptör Philips TV'ler için - PTA01/00 - TV aksesuarları - TV ve Monitör aksesuarları - Ses ve görüntü
Philips'in cihazlarını otomatik algılama özelliği bulunuyor Monitöründe.
Bu wireless aygıtlarından alıp kulaklığı bulmasını bir ihtimal sağlayabilirsin ancak garanti değil :)Daha geniş açıklama için Philips Hizmetlerini arayabilir ve destek alabilirsiniz.
Philips - İletişim

Kanal düzenleme gibi 3rd programları bulunmuyor güncel modellerde bilginiz olsun.
Destekli bir alıcı ile Bluetooth ile kolayca bağlanılabilir.
yani bluetoot kulaklık kullanabilirmiyim ama kullanma kılavuzunu indirtin tv nin bluetoot kulaklık bluetooth sub woofur gibi cihazları desteklememektedir diyor.
Kanal düzenleme gibi 3rd programları bulunmuyor güncel modellerde bilginiz olsun.
Destekli bir alıcı ile Bluetooth ile kolayca bağlanılabilir.
yukarda recep baltaş kullanamazsınız diyor bluetoot kulaklık diyor

LG televizyonlarda da LA740S modeli özellikle arabirim eşek gibi. Televizyon almadan önce mutlaka web browser arabiriminden bir kaç siteye girin ve kanal geçiş hızlarına mutlaka bakın. Konuyu hortlattığım için özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı