Kablosuz mouse alınır mı?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Zowie EC2-B kullanıyorum ve kablosu plastik olduğu için aşırı rahatsız ediyor. Ayrıca altındaki silikon gibi şeyler de sürtünüyor gibi geliyor. Bu yüzden imkanım olduğu zaman değiştirmeyi düşünüyorum.
1- Fiyatlarını hak ediyorlar mı? O kadar parayı vermeye değer mi?
2- Gerçekten hiç gecikme olmuyor mu? Gözle görülür bir şekilde olmasa da sonuçta 1 ms bile önemli.
3- Zowie EC2-B'nin şeklini biliyorsunuzdur. Bu şekile sahip bir mousedan Aerox 3 gibi bir mousea geçersem alışabilir miyim? Veya geçmem iyi mi olur kötü mü? FPS oyuncusuyum.
Sorularım bu şekilde. Mouse'u nasıl tuttuğuma gelirsek, sanırım tanımı olmayan bir şekilde tutuyorum anlamadım. Elim tamamen yapışık değil sadece avuç kısmı. Sol ve sağ click için kullandığım iki parmak yapışık değil. Baş parmağımın yapışık olması zaten mümkün değil. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Artık o gecikme dönemleri eskide kaldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nasıl olabiliyor hocam. Kablosuz, kablolu hızına ''tam olarak'' nasıl yetişebiliyor? Yeni bir teknoloji falan mı? Hem gecikme olmuyorsa neden e-sporcular kablosuz mouse kullanmıyor merak ettim. Kablo derdi vs. yok sonuçta. Kasa masanın altında duruyor alsam sorun olur mu?

Nasıl olabiliyor hocam. Kablosuz, kablolu hızına ''tam olarak'' nasıl yetişebiliyor? Yeni bir teknoloji falan mı? Hem gecikme olmuyorsa neden e-sporcular kablosuz mouse kullanmıyor merak ettim. Kablo derdi vs. yok sonuçta. Kasa masanın altında duruyor alsam sorun olur mu?
Pek sorun olacağını zannetmiyorum. E-sporcular neden kablosuz kullanmıyorular bilmiyorum. Belki maç ortasına pil biter diye.

Birkaç Logitech'in modeli var kablolunun hızından daha hızlı olan. Sanırım nedeni ise kablo telinin yavaşlığından dolayı USB'den desem olmaz çünkü Logitech'in o mouse'ları da USB ile kullanılıyor.

Arkadaşlar merhaba. Zowie EC2-b kullanıyorum ve kablosu plastik olduğu için aşırı rahatsız ediyor. Ayrıca altındaki silikon gibi şeyler de sürtünüyor gibi geliyor. Bu yüzden imkanım olduğu zaman değiştirmeyi düşünüyorum.
1- fiyatlarını hak ediyorlar mı? O kadar parayı vermeye değer mi?
2- gerçekten hiç gecikme olmuyor mu? Gözle görülür bir şekilde olmasa da sonuçta 1 ms bile önemli.
3- Zowie EC2-b'nin şeklini biliyorsunuzdur. Bu şekile sahip bir mousedan aerox 3 gibi bir mousea geçersem alışabilir miyim? Veya geçmem iyi mi olur kötü mü? FPS oyuncusuyum.
Sorularım bu şekilde. Mouse'u nasıl tuttuğuma gelirsek, sanırım tanımı olmayan bir şekilde tutuyorum anlamadım. Elim tamamen yapışık değil sadece avuç kısmı. Sol ve sağ Click için kullandığım iki parmak yapışık değil. Baş parmağımın yapışık olması zaten mümkün değil. Umarım anlatabilmişimdir.

Vallahi gecikmeyi bilmemde Logitech M171 kullanıyorum 4 yıldır gecikme falan yok bence ya da ben alışığım.

Pek sorun olacağını zannetmiyorum. E-sporcular neden kablosuz kullanmıyorular bilmiyorum. Belki maç ortasına pil biter diye.
El tutuşuma uygun mu peki? Bir de şimdi bildiğiniz üzere Zowie EC2-B hafif bir mouse değil. Bu mouse baya hafif olacak delikli yapısından dolayı. Alışmam uzun sürer mi?
Shroud ve çoğu Pro oyuncu kablosuz fare kullanıyor.
Ciddi misiniz hocam? Nasıl ya. Kaynak gibi bir şey varsa atabilir misiniz rica etsem?

El tutuşuma uygun mu peki? Bir de şimdi bildiğiniz üzere Zowie EC2-B hafif bir mouse değil. Bu mouse baya hafif olacak delikli yapısından dolayı. Alışmam uzun sürer mi?

Ciddi misiniz hocam? Nasıl ya. Kaynak gibi bir şey varsa atabilir misiniz rica etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı