Kablosuz mouse önerisi

Bütçe
600

Tetsu

Decapat
Daha fazla  
Selamlar bütçem maksimum 600 TL.
Rampage R20 spectre denedim 260 TL gibi bir fiyata aldım. Daha ilk şarj etme denememde bozuldu iade ettim.
Tavsiye oturaklı kaliteli kopma donma sorunları yaşatmayacak üzmeyecek bir mouse yoldaşına ihtiyacım var.
Tavsiyeleri alalım. <3

Rampage R20 spectre denedim 260 TL gibi bir fiyata aldım. Daha ilk şarj etme denememde bozuldu iade ettim.
Tavsiye oturaklı kaliteli kopma donma sorunları yaşatmayacak üzmeyecek bir mouse yoldaşına ihtiyacım var.
Tavsiyeleri alalım. <3

Tavsiyeleri alalım. <3

Ben memnunum bundan.

Logitech M330 Silent Plus öneririm. İki yıldır kullanıyorum. Sadece çantaya koyacağım zaman kapatıyorum kendisini. Böyle kullanmama rağmen kutusunda gelen GP marka pil ile bir yıl kullandım. İkinci pil olarak duracell takılı şuan. Artı olarak tuş sesi diğer farelere göre %90 daha az. Eğer satın almak isterseniz : Link.

Sanırım M800dB alacağım. Yogun olarak tavsiye ediyorlar. Bakalım. İlginize teşekkürler.

Geri
Yukarı