Kablosuz mouse önerisi

Bütçe
3000
Anlamadan yazmayın kardeşim, adamlar biliyor neyin ne olduğunu.

Sora sorunluydu bir dönem, farkedip düzelttiler. Eğer sorun yaşarsanız hala Wraith Esports sonsuz destek sağlıyor ve sıfırını gönderiyor.
Bataryası hala sorunlu çıkabiliyor, şarj hızlı bitebiliyor. Dediğiniz gibi şuan bunu yaşaması çok zor, önüne geçtiler. Alacak kişiye sıkıntı çıkarmaz.
Ben logitech g933 öneririm sana
O dediğiniz fare bile değil hocam kulaklık. Ayrıca logitech fare alınmaz, switchleri sıkıntılı.

Razer Viper V2 Pro. Sensörü Razer focus Pro piyasanın en iyi sensörüdür aynı zamanda Razer 3. nesil optik sensör bulunduruyor asla double Click sorunu yaşamazsınız. Eğer bunu almak istemezseniz Lamzu Atlantis bana göre claw için en iyi faredir, 3395 sensör ve Huano Blue Shell pink dot Switch'leri bulunduruyor. Shape olarak XM2 kopyası olarak çıktı, claw için belki de en iyi shape. Bu fiyata bir de sora var lakin sora hakkında birkaç arkadaşım sorun yaşadı keza bu forumda da sorun yaşayan gördüm. Ama alırsanız pişman etmez, kaliteli faredir.

Anlamadan yazmayın kardeşim, adamlar biliyor neyin ne olduğunu.

Sora sorunluydu bir dönem, fark edip düzelttiler. Eğer sorun yaşarsanız hala Wraith e-sports sonsuz destek sağlıyor ve sıfırını gönderiyor.

Bu arada kesinlikle Sora'nın tasarımı daha iyi. Ama bana stabil bir mouse lazım sanırım Viper V2 Pro daha iyi o konuda anladığım kadarıyla. Pazarlama açısından da Sora çok daha cafcaflı duruyor. Ama sanırım daha toylar Razer'dan.

Bu arada kesinlikle Sora'nın tasarımı daha iyi. Ama bana stabil bir mouse lazım sanırım Viper V2 Pro daha iyi o konuda anladığım kadarıyla. Pazarlama açısından da Sora çok daha cafcaflı duruyor. Ama sanırım daha toylar Razer'dan.
V2 Pro o para etmez bence. Tercihim Sora'dan yana.

V2 Pro o para etmez bence. Tercihim Sora'dan yana.

Yani iki farenin de sanırım iyi tarafları var o yüzden birbirine denk fareler diyebiliriz öyle anladım. Ama Razer'in verdiği güven ve sorunsuzluk sanırım fiyatı etkiliyor. İnsanlar daha çok talep ediyor V2 Pro'yu bu yüzden. Birkaç kişi daha fikrini yazsın ona göre bakayım bir sağ olun bu arada.

Donanımsal olarak diğer önerilenlerle de yarışabiliyor sanırım. Ben Lamzu'nun tasarımını beğenemedim :D. 2000'li yılların farelerine benziyor. Ama biraz daha bakarım ona da.
Hocam donanımsal olarak Sora ile aynı. Claw için tasarlanmış bir faredir ve şuana kadar sorun yaşayan görmedim. Kendim de 6 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. 2-3 Gün önce mini versiyonunu bir arkadaşım da aldı o da gayet memnun, gerçekten güzel fare.

Hocam donanımsal olarak Sora ile aynı. Claw için tasarlanmış bir faredir ve şuana kadar sorun yaşayan görmedim. Kendim de 6 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. 2-3 Gün önce mini versiyonunu bir arkadaşım da aldı o da gayet memnun, gerçekten güzel fare.
Bence de güzel bir fare.

Ninjutso Sora aldım şimdi geldi açıyorum feedback veririm birkaç güne.

Biraz geç olacak ama yaklaşık 3 ay olacak fareyi kullanalı. Hafifliği aşırı iyi. Ayrıca herhangi bir sorun da olmadı şu ana kadar. CS:GO'da özellikle çok faydası oluyor. Şarjı çok uzun gidiyor zaten otomatik shutdownu olduğu için de masa başından ayrılsanız bile şarjını koruyor. Kesinlikle öneriyorum. Fiyatını hak ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı