Kablosuz mouse önerisi

racii

Centipat
Daha fazla  
Merhaba kendim için kablosuz mouse bakıyorum fiyat olarak Superlight(4K) alabilecek kadar bütçem yok fakat şu ana kadar aklımda olanlar bunlar;
Darmoshark M3 Wireless mouse(1.5k)
VGN Dragonfly F1 Wireless mouse (1.7k)(tükenmiş)
Ninjutso Sora Wireless mouse(2.8k)(o kadar çıkar mı bilmiyorum)
Bu fiyat aralığında model o almanın en mantıklı tercih olacağını düşünüyorsanız belirtirseniz sevinirim, model o hakkında fazla bilgim yok. Fiyatı arttırabilirim. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
(elim 16-9cm)
(genellikle claw grip kullanıyorum)

Son düzenleme:
Birazcık zam yemiş. Sizin ellere göre çok iyi oturur elinize. Bu kadar çıkmıyor ise, ikinci el bakmanı öneririm.

Birazcık zam yemiş. Sizin ellere göre çok iyi oturur elinize. Bu kadar çıkmıyor ise, ikinci el bakmanı öneririm.
çıkar, fakat beyazın stoğu yok desteğe sorduğumda ise belli değil demiştiler ve sora ile arasındaki farkları ne sora daha kaliteli diye düşünmüştüm

Eliniz 18 santime kadar büyüse dahi kullanabilirsiniz. Biraz daha büyük bir model isterseniz, Sora almaya bakın. Ortalama pek bir şey diyemem ancak, oldukça uzun yıllar götürür.
şuanki mouseum biraz büyük ama yine de rahatça kullanabiliyorum (g402)yani boyutu fazla önemli değil benim için bu nedenle sora ile atlantis mini arasinda kalsam sizce hangisini almam daha mantıklı olur

Kullandığın model hem ergo, hem çok büyük. İki modele de geçiş yapsan, alışma sürecin olacak.
@ikseroo ben de bunu almayı dusunuyom 4k dongle da var
1692623804525.png

@ikseroo ben de bunu almayı dusunuyom 4k dongle da var
1692623804525.png
ne dersin @ikseroo

Geri
Yukarı