Kablosuz Oyuncu Faresi & Kulaklık Önerisi

The World

Hectopat
Daha fazla  
Tercihen orta boyut fare önerebilir misiniz ? A4Tech'ten pek memnun kalmamıştım dağılıp gitmişti, Razer ne kadar iyi üretirse üretsin tasarımları rahatsız edici geliyor.

Rampage ürünleri nasıldır ?

Kulaklığı da orta veya küçük boyutlarda arıyorum, G230 gibi büyük olanları sevmiyorum.

2'si için de 150 TL altı öneri yapabilir misiniz ?

Rampage ürünleri hakkında pek bir fikrim yok ancak OyunPortal biliyorsan ordaki abi kullanıyor ve memnun. (Ne kadar objektif bilemiyorum.)

Ürünlerin ikisi için mi 150 TL yoksa tanesi için mi ?
Eğer ikisi için bu fiyatı düşünüyorsan alabileceğin ürünler çok kısıtlı, özellikle de kablolu olarak. Oyun oynamayı düşünüyorsan kablolu önermem. Düşük fiyatlı kablosuz ürünler pek kaliteli olmuyor ve pil, gecikme sorunları yaşama ihtimalin yüksek.

İlla da kablosuz istiyorsan alabileceğin en ucuz ürünler:
Frisby FHP-825BT Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
Trust GXT 120 Kablosuz Siyah Oyuncu Mouse (19339) Fiyatı

Kendileri ve kaliteleri hakkında hiç bir bilgim yok. Alırsın ne denli memnun kalırsın orasını bilemem ancak bu fiyata daha kaliteli kablolu ürünler tercih edilmeli.

1 tanesi için 150, kulaklığı da tercihen oyuncu kulaklığı olarak bakıyorum. Frisby markasına hiç güvenim yok, Rampage çok iyi olmasa da almaya değer olacağını düşünüyorum.

Razer Orochi kullanan var mı ? İyi midir ?

Orochi hakkında bilgim yok ancak Deathadder'ı tavsiye ederim yada SteelSeries Rival.
Kulaklık olarak da Siberia V2 bakabilirsin yada Asus'un oyuncu kulaklıklarına.

Sanırım en iyi seçenek 50TL daha ekleyip Logitech G602 almak... Bildiğiniz daha küçük bir alternatifi varsa güzel olur.

Rampage ürünleri hakkında pek bir fikrim yok ancak OyunPortal biliyorsan ordaki abi kullanıyor ve memnun. (Ne kadar objektif bilemiyorum.)

Ürünlerin ikisi için mi 150 TL yoksa tanesi için mi ?
Eğer ikisi için bu fiyatı düşünüyorsan alabileceğin ürünler çok kısıtlı, özellikle de kablolu olarak. Oyun oynamayı düşünüyorsan kablolu önermem. Düşük fiyatlı kablosuz ürünler pek kaliteli olmuyor ve pil, gecikme sorunları yaşama ihtimalin yüksek.

İlla da kablosuz istiyorsan alabileceğin en ucuz ürünler:
Frisby FHP-825BT Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
Trust GXT 120 Kablosuz Siyah Oyuncu Mouse (19339) Fiyatı

Kendileri ve kaliteleri hakkında hiç bir bilgim yok. Alırsın ne denli memnun kalırsın orasını bilemem ancak bu fiyata daha kaliteli kablolu ürünler tercih edilmeli.
Frisby, Everest, Trust, Snopy vb. önermiyoruz.

Kablolu almalısın, daha uzun ömürlü.

Kulaklık olarak Sennheiser HD201 olabilir. Mouse olarak kablolu tavsiye edeceğim ben de. Kablolularda sinyal bozulmalarına bağlı arasıra tepki vermeme gibi bir durum söz konusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı