Kablosuz ve rahat kulak üstü kulaklık önerisi

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeğenimin doğum günü hediyesi için bir kulaklık arıyorum. Kız olduğu için kulaklığın kaba olmaması, rahat olması, pembe renkte olması ve kablosuz olması önemli. Buna uygun olarak JBL kulaklıklarını buldum. JBL Tune 600 modeline baktım uygun gibi geldi. Siz ne tavsiye edersiniz? Bütçe 600-650 civarı. Kullanım amacı müzik dinlemek film izlemek.

Anker vb olabilir hali hazırda birkaç aydır q10 modelini kullanıyorum, kullandığım diğer kulaklığa (takstar pro 82) göre çok rahat değil, genel ihtiyacımı karşılıyor, en son baktığımda 359 tlydi bir ara 299tl ye kadar düştü.

Merhaba. Yeğenimin doğum günü hediyesi için bir kulaklık arıyorum. Kız olduğu için kulaklığın kaba olmaması, rahat olması, pembe renkte olması ve kablosuz olması önemli. Buna uygun olarak JBL kulaklıklarını buldum. JBL Tune 600 modeline baktım uygun gibi geldi. Siz ne tavsiye edersiniz? Bütçe 600-650 civarı. Kullanım amacı müzik dinlemek film izlemek.
Tune 500 BT öneririm. Sanırım TR fiyatı ile 300 400. Beyaz ve pembe renkleri güzel durur. Ama benim gibi kafası büyükse almayın :D Ben aldım kafama tam oturmuyor

Daha uygun bir model önereyim tabii karar sizindir yine. Haylou GT1 Pro 3 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Kulak üstü olacak.
Tune 500 BT öneririm. Sanırım TR fiyatı ile 300 400. Beyaz ve pembe renkleri güzel durur. Ama benim gibi kafası büyükse almayın :D Ben aldım kafama tam oturmuyor

Teşekkürler bakacağım.
Anker vb olabilir halihazırda birkaç aydır Q10 modelini kullanıyorum, kullandığım diğer kulaklığa (takstar Pro 82) göre çok rahat değil, genel ihtiyacımı karşılıyor, en son baktığımda 359 tlydi bir ara 299TL'ye kadar düştü.

Anker ses kalitesi çok iyi ama ağır bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı