Kaçak Afgan taşıyan Metro Turizm'e soruşturma açıldı

Afgan mültecilerin otobüslerle taşınan görüntülerinin ortaya çıkması sonrası Metro Turizm’e soruşturma başlatıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaynak.

Metro'ya kaç kere bindiysem her seferinde pişman oldum.
Daha dandik bir firma olamaz.
Yaptıkları bu tarz eylemlere de hiç şaşırmıyorum.

Gereğinden fazla merhamet vatana ihanettir.
Mustafa Kemal Atatürk.

Evet, ama öyle çat diye öldüremezsiniz. Bu arada öldürmemek merhamet mi oluyor? Ben burada mültecileri savunmuyorum. Onun merhametten kastı zor durumdakine yardım etmek. Sizin dediğiniz insanları öldürmek. Yani istediğiniz şey düpedüz soykırım.

Evet, ama öyle çat diye öldüremezsiniz. Bu arada öldürmemek merhamet mi oluyor? Ben burada mültecileri savunmuyorum. Onun merhametten kastı zor durumdakine yardım etmek. Sizin dediğiniz insanları öldürmek. Yani istediğiniz şey düpedüz soykırım.

Kardeşim bakıma muhtaç yaşlı kadın çocuk alınır başımızın üstünde yeri var ama gelip ülkede güneş gözlüğü takıp sahillerde ellerine 2 metre boyunda nargile alıp tüttürürlerse sağda solda hiç savaştan cıkmamış gibi davranırlarsa daha sonradan bm ve Kızılay'dan + devlet desteğinden faydalanılırsa bu vatana ihanet değil de nedir?

Kardeşim bakıma muhtaç yaşlı kadın çocuk alınır başımızın üstünde yeri var ama gelip ülkede güneş gözlüğü takıp sahillerde ellerine 2 metre boyunda nargile alıp tüttürürlerse sağda solda hiç savaştan cıkmamış gibi davranırlarsa daha sonradan bm ve Kızılay'dan + devlet desteğinden faydalanılırsa bu vatana ihanet değil de nedir?

Birader ben almaktan bahsetmiyorum. Aldık tamam ama aldıktan sonra soykırım mı yapalım yani?

Geri
Yukarı