Kaçak telefon güncelleme sonrası IMEI gider mi?

Merhaba, 2 aydir kaçak bir Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Bugün güncelleme geldi, dayanamadım yaptım. Beni TWRP diye bir yere attı, Çinceydi. Kurcaladım biraz, sonra guncelledim. Ama her şey silindi. IMEI gitmis midir? Ayrıca orada Redmi Note 9S yazıyordu ama biz 9 Pro olarak aldık.
Ne oldu yapabildinmi hem bu arada güncelleme gelirse yapma IMEI uçar

Arkadaslar ben redmi note 9 pro kullanıyorum yurt dısı ve bugün 12.5.1güncellemesi ben yapmadım halde indirmis ve telefonu yeniden baslatmamı bekliyor ancak benim duydum kadarıyla bu güncellemeyi yaptım takdirde telefona IMEI birdaha atılmıcak deniyor ve ben daha IMEI attırmadım sorun yasarmıyım

Arkadaslar ben redmi note 9 pro kullanıyorum yurt dısı ve bugün 12.5.1güncellemesi ben yapmadım halde indirmis ve telefonu yeniden baslatmamı bekliyor ancak benim duydum kadarıyla bu güncellemeyi yaptım takdirde telefona IMEI birdaha atılmıcak deniyor ve ben daha IMEI attırmadım sorun yasarmıyım
Hocam ben guncelledim ama guncellenmiyor yine aynı sürümde kalıyor. Telefonu yeni aldıysanız telefoncu önce kullanmanızı ister sonra IMEI atar. İstediğinizi yapin sorun olmaz.

Telefonu güncellerseniz hiçbir problem olmaz ancak düşündüğüm kadarıyla siz twrp'den farkında olmadan cihaza hard reset attınız. Şuan ki durumda aldığınız yere tekrardan gidip imei yazmasını isteyebilirsiniz ancak bidahakine dikkat edin twrp veya bir benzeri recovery modlarında öneri olarak direk size wipe seçeneği sunar siz bunları atlayıp reboot seçeneğini seçerek telefonu yeniden başlatıp normal kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Kaçak telefonlarda bir süre sonra IMEI patlıyor diyorlar doğru mu? Ve herhangi bir sıkıntı çıkıyor mu kaçak telefonlarda ?

Merhaba ben kaçak Redmi Note 10 s kullanıyorum. En son Android 12 güncellemesi yaptım, telefonum genelde oyuna girdiğimde normalden fazla derecede ısınıyor. Güncellemeyi kaldirirsam IMEI gider mi?

Geri
Yukarı