Kadıköy Atatürk fen lisesi 488 puan ile gelir mi?

BAYGezer

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba daha önce de bir konu açmıştım Kadıköy Anadolu gelir mi diye ama fikrimi değiştirdim. Sizce Kadıköy Atatürk fen lisesi gelir mi?
Türkiye'nin en iyi ilk 3 fen lisesinde olduğunu duydum. Evle beraber gideceğiz yurt sorunu olmayacak yani.

Hocam yuzdeliklere ve sınavın zorluğunu bağlı. Üzülmeyin ama gelmesi çok zor. Atatürk fen 0.20'nin altında kapatan bir lise.
Bu seneki sınava bakılırsa 488 puan ile bu yüzdelige girmeniz zor.

Anladım hocam sağ olun.

Hocam bu sene açacağı puana bağlı ama LGS sonuçları açıklandımıki?

Hocam kitapçığımı kontrol ettim sınav 28'inde açıklanıyor.

Arkadaşlar merhaba daha önce de bir konu açmıştım Kadıköy Anadolu gelir mi diye ama fikrimi değiştirdim. Sizce Kadıköy Atatürk fen lisesi gelir mi?
Türkiye'nin en iyi ilk 3 fen lisesinde olduğunu duydum. Evle beraber gideceğiz yurt sorunu olmayacak yani.

Hocam maalesef gelmez. Ben de 2022'de o liseyi istiyordum fakat kazanamadım haydarpaşa lisesine gidiyorum şu an. Puanı birazcık daha düşük ve Üsküdar'da. Tercih etmek isterseniz yardım edebilirim.

Hocam maalesef gelmez. Ben de 2022'de o liseyi istiyordum fakat kazanamadım haydarpaşa lisesine gidiyorum şu an. Puanı birazcık daha düşük ve Üsküdar'da. Tercih etmek isterseniz yardım edebilirim.
488 puanı harcamak gereksiz olur. Tabii dilimler o kadar düşmezse ama yine de arkadaş 0,5 dilime girer en en kötü. Haydarpaşa o kadar iyi değil ki?

Geri
Yukarı