Kadın Cinayetleri hakkında düşüncesini belirten insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bunu bir düşünce olarak kabul edemiyorum. Çünkü ortada bir can var, yitmiş bir can. Eğer sırf kişinin görünüşüne göre ölmesi hakkında olumlu bir düşünceniz varsa bu da tiksinilesidir. Şu konuda ben de katılıyorum: Bazı kadınlarda maço erkek hayranlığı var. Ama şu an ne kadar azalmış olsa da önceden kadınlar istemediği kişilerle çocuk yaşta evlendirildiler. Bu nasıl kabul edilebilir?
Her ne olursa olsun o bir düşünce. Amerika'da polisin öldürdüğü siyahiyi destekleyenlerin yanında nefret edenler de vardı. Hiç işinden atılan gördünüz mü? Düşünce özgürlüğü denen bir şey var, tamamen halka yaranma çabasıyla yapılmış işten atma olayı.

Kadın cinayetlerinin prim aletine dönüştüğünü düşünüyorum. Bir cinayet olunca herkes sayıp sövüp lanet edip kendileri iyi insanlarmış imajı veriyorlar fakat bunların sebebi ne, bunları nasıl kökten çözebiliriz diyen yok veya aşırı az. Tweet'ler atılıyor, paylaşımlar yapılıyor sonra geri köşelerine çekiliyorlar.

Tam bir geri kalmış Ortadoğulu beyanatı. Bir insan varile konularak öldürülmüş, yakılmış, üstüne beton dökülmüş ve bir primat da gelmiş su testisi su yolunda kırılır diyor.

Bu Tweet'teki primat ile aynı düşüncede olan varsa tavsiyem başka platformları kullanmaları arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı