Kadınlar neden trip atar?

Kişiden kişiye değişir, sıkılmayan da var; trip atmayan da. Kişiye göre hareket et, dengeyi tutturursan sorun yok.

İlgi arsızlığından. Yol veriyorum ben öylelerine, çocuk mu bakıyoruz. Az olgun, aklı başında insan girmez o hallere.
Konu dışı olacak biraz ama Tyler Durden seven birisinin böyle bir yorum yapması gerçekten komik 🤭 Hani Marla'nın triplerini çeken bir adamın fanı gibisin, bir yandan da "az olgun, aklı başında insan girmez o hallere" diyorsun. 🤔🤭

@Quarit Avatar'a aldanma, Tyler Durden'ı tüm fikirleri ve tüm davranışlarıyla sevmiyorum, karizmatik diye koydum. Ayrıca Tyler Marla'nın değil, Marla Tyler'ın triplerini çekiyor aslında.

Yazımı da düzenlemek için geri girmiştim foruma, adamın sevgilisiymiş ben genel olarak sordu diye öyle yazmıştım. Kaba oldu ama sen de mesajımı alıntıladığın için bir anlamı kalmadı. Yine de düzeltiyorum.

Trip meselesi tamamıyla ihtiyaçlarını ve sorunlarını açıkça ifade etmekten korkan, pasif agresif tutumlar ile karşı taraf tarafından anlaşılmayı bekleyen insanların başvurduğu bir tutumdur.

Trip atan biriyle sağlıklı bir ilişki kuramazsın çünkü ne istediğini ve sorunun ne olduğunu açıkça söylemez, sürekli karşı tarafın onu anlamasını bekler.

Sevilmek, ilgi görmek, anlaşılmak gibi duygusal ihtiyaçlar bir ilişkide çok önemlidir bu nedenle ihtiyaçların ve sorunların açıkça belirtilmesi en sağlıklı olanıdır.

Yaşı küçüktür, olgunlaşmamıştır, gözü dışarıdadır, seni beğenmeyip aklında başkası vardır, eski sevgilisini hatırlıyordur, verdiğin hediyeyi beğenmemiştir, söylediğin cevabı saçma bulmuştur, seni kaba birisi olarak görüyordur, kankalarıyla takılmak istiyordur. Senin yaşadığın durum ise öyle birisine zaman ayırma, seni istemiyor demek oluyor öyle yapması.

Geri
Yukarı