Kalan 85 günde YKS'de sayısal ilk 299 bine girmek zor mu?

İstenilen sıralamadan daha iyi yapabilirsin aslında AYT de Fen kısmına ağırlık verin derim her birinden 10 net yapabilirsiniz. Birinci oturumda Matematikten 10-15 net yapabilirsiniz Problemler ve ilk on iki konuyu bitirin. AYT de ise kendiniz belirleyin derim.

İlk 100 bine de girersin planlı bir çalışma ile. Zor değil. Zaten geçmişten de tecrüben var. "şu kadar net yapmam lazım" diye düşünme ayrıca. Sınavın zorluğu, sınava giren adayların başarısı gibi durumlar sonuçta çok etkili. Sen çalış, yapabildiğini yap. Gerisi gelir zaten. Bol bol da deneme çöz. Çıkmış soruları da defalarca çöz. Aynı soru olsa dahi getirisi çok olacaktır.

Hocam selamlar bu sene AYT 2 milyon kişi girecekmiş bende bu sene gireceğim dün deneme çözdüm 43 TYT, 3.5 AYT neti geldi benim de hedef sayısalda 288 bin sizce benim hedefte olabilir mi bende arkadaş gibi yeni başladım 1 hafta oldu günde 8-9 çalışıyorum sayaç tutuyorum ortalaması böyle sizce benim hedef olur mu kalan 80 günde?

Teşekkür ederim hocam hasta olduğum giremedim foruma geç yazdım kb 2 gündür hasta olduğum için 5-6 saat çalıştım bugünden itibaren 12-13 saat deneyeceğim 1.5 haftadır çalışıyorum 7-8 konu bitirdim 299 bin girmek yeterli olacaktır zaten 48 TYT 18 AYT yapmış insanlar ortalama. bu sıralama için
Başarabildiniz mi bari

Geri
Yukarı