Kalan sürede AYT ve TYT netleri nasıl yükseltilir?

Arkadaşlar derece yapma gibi bir hedefim yok. İlk 10 bini geçtim ilk 100 bine girme gibi bir hayalim de yok. Aklımdaki netleri söyledim, iyi kötü bu netlere ulaşabilir miyim onu sormak istemiştim sadece. Bende farkındayım fazla bir şey yapamayacağımın artık. Belki ortalama belki de biraz ortalama altı bir net çıkarsam yeterli benim için.
Sayısal mısın, Eşit ağırlık mısın?

O zaman verimli ve çok çalışma ile net bir şekilde 50 kdan fazla yaparsın bir de hocam moral bozmak gibi olmasın ama EA da 100 binde ne okursanız okuyun iş bulma imkanınız zor.

O zaman verimli ve çok çalışma ile net bir şekilde 50 kdan fazla yaparsın bir de hocam moral bozmak gibi olmasın ama EA da 100 binde ne okursanız okuyun iş bulma imkanınız zor.

Evet hocam farkındayım ama üzerimdeki baskı nedeniyle geleceğimi pek fazla düşünemiyorum. Şu anlık hedefim ortalama bir net yapmak. Mezuna kalırsam da belli başlı faktörlerden dolayı pek fazla verimli ders çalışabileceğimi düşünmüyorum. Sınava kadar nefes almadan çalışalım bakalım sonuçlar ne olacak. Teşekkürler.

Geri
Yukarı