Kalan sürede eşit ağırlıkta 300.000 yapılır mı?

Quaresla7

Yoctopat
Merhaba arkadaşlar şu kalan sürede eşit ağırlıkta 300.000 yapmak için kaç saat çalışmalıyım ne yapmalıyım birazcık geç kaldım farkındayım ama hedefimde yüksek değil yapabileceğime inanıyorum.

Eşit ağırlıkta sıralama yapmak ne kadar zor bir bilgim yok ancak sınava girip toplam 40-50 soru işaretlesen yeterli olur hatta belki fazla bile gelir diye düşünüyorum.

Geçen sene bu zamanlarda senin gibi EA ilk 300k yapabilir miyim diye burada konu açıyordum. Son 2 ay çalışarak (öyle gece gündüz çalışma değil günlük 3 saat kadar) EA 60k yaptım. Sen benden çok daha iyi yapabilirsin. Bugünden itibaren günlük 2 saat konu tekrarı yapsan, her hafta TYT denemesine girsen minimum ilk 100k garanti diyebilirim.

Geçen sene bu zamanlarda senin gibi EA ilk 300k yapabilir miyim diye burada konu açıyordum. Son 2 ay çalışarak (öyle gece gündüz çalışma değil günlük 3 saat kadar) EA 60k yaptım. Sen benden çok daha iyi yapabilirsin. Bugünden itibaren günlük 2 saat konu tekrarı yapsan, her hafta TYT denemesine girsen minimum ilk 100k garanti diyebilirim.

Allah'ını severim senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı