Kalbini Kırdığınız Öğretmenden Özür Dileme

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün okulda bir kadın öğretmenimin kalbini kırdım ve yaptığımdan baya pişmanım. Kendimi ona karşı affettirmek istiyorum ve ne yapmam gerektiğini inanın bilmiyorum. Gidip onunla konuşmam gerek ama ne söylemeliyim, ne yapmalıyım tavsiye bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediklerin ya da yaptıkların konusunda bilinçsizce davrandığını, olaydan sonra kendini kötü hissedip yaptığını kendine yakıştıramadığını, bu yüzden de üzgün olup ondan özür dilemek istediğini söyle. Herkes hata yapar. Merak etme öğretmenin sana kocaman bir sarılacaktır.

Böyle bir şeyin farkına varmış olmanı, düşünüp kafa yormuş olmanı bile bilmek onun gönlünü alacaktır. Asıl çiçekler öğretmenlerdir. Yarın karşısına çık düzgün ve tatlı bir dille bize anlattığın gibi kalbini kırdığının farkında ve bu durumdan pişman olduğunu, söylemek ve açmak istediğin duygularını da açıp özür dile.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı