Kaleci mi olunmalı santrafor mu?

PİKACHU1905

Decapat
Daha fazla  
Kalecilik yeteneğim çok fazla 2 ay antrenman yapmasam bile aynı tam performans ile devam ediyorum.
Santraforda orta seviyede yeteneğim var bazı eksikliklerim var performansım değişiyor.

Kalecilikte şöyle bir problem var 10 şut tutup 1 tane yediysen bile suç sana kalıyor lakin.
Santrafor iken 3 pozisyondan 1'ini attıysan zaten senden iyisi yok.

2 mevkidede iyi oynuyorum ama çok kararsız bir insanım.
Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.
Kaleci iken canım çok sıkılıyor bazen istemiyorum hatta.
Ama santrafor iken hem eğleniyorum hem de severek yaptığım için gelişiyorum.
Boy: 170.
Kilo:64.5
Krampon: Puma future Ultimate.
Ronaldo gibi bir kişiliğim var hırslıyım / deplasmanda her zaman daha iyi oynarım.
Her zaman kazanmak isterim beraberlik benim için yenilgi sayılır / kazanınca daha fazlasını isterim asla yetmez.
Amacım herkesi geride bırakıp en son zirvede kendim ile yarışmak.

Her sabah 7.30 da kalkıp programlı antrenman yapıyorum 2 ay önce topu kaldıramıyordum ama artık topa vurduktan sonra bakıyorum top direk havadan 90'a giriyor sert bir şekilde.
Kısacası yardımınız lazım teşekkürler...

8 yaşımdan beri kaleciyim kalecilik sabır işi bende kalede sıkılıp antin kuntin hareketlerle kaç kere yedeğe attılar ama zamanla oturtursun ancak kaleci olarak yapacağın antrenmanda tek başına biraz zor olur illa şut çeken bi arkadaşının olması lazım eğer forvette iyiysen ve zevk alıyosan ordan devam et antrenman yaparak kalecilikte geliştiğinin iki üç katını forvette gelişirsin dediğin gibi forvet daha tasasız çünkü arkasında 10 kişi var ama kalecinin arkası file. Bence forvetten devam et hem Ronaldoyla ortak buluyorsan kendini motivasyonda bulursun kolay gelsin.

Kalecilik yeteneğim çok fazla 2 ay antrenman yapmasam bile aynı tam performans ile devam ediyorum.
Santraforda orta seviyede yeteneğim var bazı eksikliklerim var performansım değişiyor.

Kalecilikte şöyle bir problem var 10 şut tutup 1 tane yediysen bile suç sana kalıyor lakin.
Santrafor iken 3 pozisyondan 1'ini attıysan zaten senden iyisi yok.

2 mevkidede iyi oynuyorum ama çok kararsız bir insanım.
Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.
Kaleci iken canım çok sıkılıyor bazen istemiyorum hatta.
Ama santrafor iken hem eğleniyorum hem de severek yaptığım için gelişiyorum.
Boy: 170.
Kilo:64.5
Krampon: Puma future Ultimate.
Ronaldo gibi bir kişiliğim var hırslıyım / deplasmanda her zaman daha iyi oynarım.
Her zaman kazanmak isterim beraberlik benim için yenilgi sayılır / kazanınca daha fazlasını isterim asla yetmez.
Amacım herkesi geride bırakıp en son zirvede kendim ile yarışmak.

Her sabah 7.30 da kalkıp programlı antrenman yapıyorum 2 ay önce topu kaldıramıyordum ama artık topa vurduktan sonra bakıyorum top direk havadan 90'a giriyor sert bir şekilde.
Kısacası yardımınız lazım teşekkürler...
Yazdığın bilgilere göre çok hırslısın ve kalede sıkılıyorsun.Krampon ise bence güzel bana göre santrafor olmalısın.Kaleciliğe yatkınsın ama sıkılıyorsan bu seni olumsuz etkileyecektir.O yüzden santrafor.Kendini geliştir sana güveniyorum iyi forumlar :).

Yeni konular

Geri
Yukarı