Kalenji marka ayakkabı alınır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1

Kalenji markasını denemiş olan var mı? Bu modellerine YT sayfalarında en rahat ayakkabımız diyorlar. Renk seçeneği var bu arada, beyaz zorunlu değil.
1200-1300 liraya Adidas'ın başlangıç seviyesi ayakkabılarını almaktan daha mantıklı mıdır sizce?

Bu markayı ilk defa duydum

Size bir tiyo vereyim bizzat kendim bu şekilde alıyorum amazon.com adresine girin ordan bakın ayakkabılara hem çok güzel modeller oluyor hemde fiyatları daha ucuz

Teslimat süresi 1-2 hafta en fazla inceleyin derim

Amazon.com( Amerika olan )

Bu modelini kullanıyorum gayet memnunum. Rahatlık açısından gayet iyi tabanı yumuşak ve rahat. Attığınız modelin de üzeceğini düşünmüyorum.

Bunu neden alıyorsun ki? 360₺'ye aynısı var. Bu ürünün milyonlarca kullanıcısı var. Üstelik çok rahat. Kesinlikle alınır. Bir değil birkaç çift alınır hatta.

@Shuichi Tatsuo @lyforeid

Cidden rahat mı ki 360 liralık modeli? Kinetix gibi dandik değil mi yani?
Elbette alınır. Fiyatı çok komik bir rakam olduğu için insan şüpheye düşüyor ama kesinlikle alınır. Sanırım herkes ucuza ayakkabı alabilsin diye bilerek fiyatını arttırmıyorlar. Başka türlüsü çok mantıksız çünkü. Elimden gelse duvarlara reklamını asarım ayakkabı isteyen bunu sipariş versin diye :D

@lyforeid Peki tabanı rahat mı? Günde 10 saat ayakta çalışıyorum. 360 liralık ayakkabıdan performans beklemek doğru değil belki ama işime yaramayacaksa almanın da mantığı yok.

@Shuichi Tatsuo @lyforeid

Cidden rahat mı ki 360 liralık modeli? Kinetix gibi dandik değil mi yani?

Rahat.
Dandik ama iyinin dandiği diyelim.

@lyforeid peki tabanı rahat mı? Günde 10 saat ayakta çalışıyorum. 360 liralık ayakkabıdan performans beklemek doğru değil belki ama işime yaramayacaksa almanın da mantığı yok.

Asla. Bu ayakkabılar ile 10-12 saat sanayide ayakta koşuşturdum ve eve her geldiğimde ayaklarım ağrıdan geçilmiyordu. Tabanı ince geliyordu bu koşuşturmaya.

Hani bu konuda kesinlikle paraya kıyıp indirimden 1500 civarına Skechers ayakkabılarına bakın.

Geri
Yukarı