Kali Linux için 350 TL Wi-Fi kart önerisi

MithatY28

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Hukuk Öğrencisi
Merhaba saygıdeğer forum sakinleri,
Ben Udemy'den Atıl Samancıoğlu'nun kursuna sahibim ve kursun bir yerinde bir Wi-Fi Kart'ı edinmemi istiyor. Lakin Wi-Fi kartının Kali Linux ile uyumlu olması gerekmekte. Kali Linux'u VM VirtualBox üzerinden kullanıyorum. Bana programım ve işletim sistemimle uyumlu orta seviye Max 350 lira civarı bir Wi-Fi kartı önerir misiniz? Fiyat aralığını bilmediğimden eğer 350 çok az bir rakamsa lütfen siz sadece fiyatı göz ardı ederek kendi beğendiğiniz ya da iyi olduğunuz bir şey de önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Linux uyumlu mu bilmiyorum ancak geçen gün Aliexpress'ten intel AX200 set aldım (kart-anten-pci slot çıkışı) ve 22 dolara geldi fiyatı epey makul.

İntel'in sitesinde Linux ile kullanılabildiği yazıyor, işini görürse bunu tavsiye ederim.

Ekleme: Ürün linki

Son düzenleme:
Merhaba saygıdeğer forum sakinleri,
Ben Udemy'den Atıl Samancıoğlu'nun kursuna sahibim ve kursun bir yerinde bir Wi-Fi Kart'ı edinmemi istiyor. Lakin Wi-Fi kartının Kali Linux ile uyumlu olması gerekmekte. Kali Linux'u VM VirtualBox üzerinden kullanıyorum. Bana programım ve işletim sistemimle uyumlu orta seviye Max 350 lira civarı bir Wi-Fi kartı önerir misiniz? Fiyat aralığını bilmediğimden eğer 350 çok az bir rakamsa lütfen siz sadece fiyatı göz ardı ederek kendi beğendiğiniz ya da iyi olduğunuz bir şey de önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Bu ürünün anteni ayrı olan versiyonunu almanı öneririm.

Geri
Yukarı