Kali Linux Kurulum Sonrası Sistemde Gözükmemesi

Oncelikle merhaba hocam bu sorun bendede oluyor sorunu halen cozemedim ama sorunun nereden kaynakli oldugunu ve nasil acabileceginizi soyleyeyim kendi bilgisayarda yaptığım yolu soyleyeyim(sizde belki calismaz)

Hocam grub un cikmasi icin oncelikle boot seceneklerinde win bootloader yerine kaliyi secmeniz lazm ben sahsen yapamadim birde grub cikmasa bile boot seceneklerini acin (bende f9 tusu sizde farklilik gosterebilir) orada uefi seklinde kurduysaniz

Uefi:windows bootloader
Uefi:kali

Gibi seyler yazar kaliyi secer sorunsuzca acarsiniz acilmasi normale gore biraz daha uzun surebilir

Olmuyorsa kalinin kurulumu bende sikinti cikariyor bundan dolayi bilgisayarimda baska linux sistemler kullaniyorum bunun haricinde siddetle size tavsiye edebilecegim sistem deepin os tur ilk acildiginda kassa bile cok iyidir. Bunun haricinde bu linux sistemlerini kullaniyorum ubuntu, mint, openSUSE(web sitesi vs icin kullaniyorum onum harici kotu bir sistem) primeOs (android) ve windows kullaniyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı