Kali Linux kurulumunda hata veriyor

blour

Centipat
Bilgisayarıma Kali Linux kurmak istiyorum Rufus ve ISO to USB ile ISO olarak USB'ye yakıp kurmayı denedim ve başarısız oldum.
Sonra Rufus ile DD olarak USB'ye yakıp kurulum yapmayı denedim."Yazılım seç ve kur" isimli bölümde hata aldım ve Boot menüde debian isimli bir bölüme rastladım.
Bu bölüme girince Linux komut satırı ile karşılaşıyorum ne yapmalıyım? USB'ye lili ile ISO olarak yakıp kurulum yapmayı denesem başarılı olur muyum, bir sorun çıkar mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kali kurulumunda hata alıyorsanız ve bu hatayı çözmeyi bilmiyorsanız Kali kurmanız pek mantıklı değil. Farklı bir dağıtıma yönelin.

İso dosyasını usb belleğe sorunsuz şekilde bootable olarak yazabilmişseniz, kurulumda sorun yaşamanız pek olası değil. Yaşayacağınız tek sorun sisteminizde bulunan donanım sürücülerinin olmamasıyla ilgili olur. Wifi kartı, ethernet kartı, gibi şeyler. Siz önce iso dosyasını usb belleğe düzgün şekilde bootable olarak kaydetme işini çözün. O işi çözmeden kurlumda hata almanız normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı