Kali Linux Steam Kurulumu

Anlıyorum bende heves ettim fakat şunu söylemeliyimki kernel panic hatası diye bir illet var o olursa bilgisayara format atmak zorunda kalabilirsin ki ben yaşadım kurulum yapmak istedim olmadı kernel panic hatasını windows üzerinden sistemi geri al yaptım sonra düzeldi tek linux kullanmak biraz sakıncalı

Sorun değil benim için önemli dosyalarımın yedeklerini zaten almıştım USB Bellekte bootable kali var kurmak 10 dakika sürüyor.

Tek Linux kullanmak niye sakıncalı? Bende Pisi Linux 1.2 ve LinuXMint 17.2 KDE var hiç sorunda olmuyor.

Kernel panic aşılabilir.

Tek Linux kullanmak niye sakıncalı? Bende Pisi Linux 1.2 ve LinuXMint 17.2 KDE var hiç sorunda olmuyor.

Şunu diyeyim sen yaşamamışsın bu adam sorun yaşamaz anlamına gelmiyor kernel panic (0,2) ile karşılaşırsa windows yüklemesi gerekebilir çünkü (0,2) terminal üzerinden düzelmiyor

(Bu arada ban yemiştim ondan geç cevap yazdım)

(0,2) ile henüz karşılaşmaıdm. Fakat karşılaşınca illa Windows yüklenmesinin gerek olacağını da sanmıyorum. Farklı bir Linux dağıtımı olamaz mı?

Kernel Panic çok nadir çıkar oda uyumsuz vasat donanımdan. tek dağıtım kurmaya engel değil.

Farklı dağıtım denedim olmadı ilk ubuntuda çıktı normal kullanıyordum birden oldu sonra minti deniyim dedim yine olmadı kubuntu edubuntu derken olmadı bende geri yükleme yaptım windows üzerinden düzeldi direkt mint kurdum ubuntu biraz karışık pardus denedim yavaş geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…