Kali Linux yüklenir mi?

Osman Sher

Nanopat
Yer
Baku
Daha fazla  
Laptopa Linux yüklemek istiyorum arkadaşlarım Kali yükle dediler. Kali Linux'ün avantajları neler Windows'tan daha hafif bir işletim sistemi mi? Hangi oyunlar oynanabiliyor mesela? Linux'ta çok fazla oyun yüklenemediğini duymuştum.

Laptopa Linux yüklemek istiyorum arkadaşlarım Kali yükle dediler. Kali Linux'ün avantajları neler Windows'tan daha hafif bir işletim sistemi mi? Hangi oyunlar oynanabiliyor mesela? Linux'ta çok fazla oyun yüklenemediğini duymuştum.

Bilgisayarınızı ne amaçla kullanıyorsunuz.

Hacking ile uğraşacaksanız kurulur ama günlük kullanım için Kali kullanmanın hiçbir anlamı yok.

Yedek bilgisayar cok kullanmiyorun sadece merakina belki farkli bir şey yaparim diye.

Kali Linux günlük kullanıma hitap etmiyor merak ediyorsanız sanal makineden test edin.

Kali Linux normal kullanım için değildir. Kendini havalı hacker sanan çoluk çocukların ağzına malzeme oldu. Aslen siber güvenlik için kullanılan bir dağıtımdır.

Normal kullanım için Linux Mint gibi dağıtımlar çok çok daha iyidir. Arkadaşların seninle dalga geçmeye çalışmış.

Neden böyle dediğimin detayları:

Son düzenleme:

Geri
Yukarı