Kali Linux'ta apt-get ile dosya inmiyor

k1mse

Hectopat
Kali Linux 2020 sürümü ne yaparsam yapayım inmiyor, hep aynı hatayı veriyor. Leafpad indirmeyi denediğimde de aynı hatayı vermişti. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorun.png

NOT: Virtual Box ile çalıştırmıyorum, dual boot yaptım.
(VPN açık)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle apt get update komutu ile repoları günceller misiniz? Eğer bu çözüm olmazsa /etc/apt/sources.list içerisinde bulunan repoları değiştirebilirisiniz.

Öncelikle apt get update komutu ile repoları günceller misiniz? Eğer bu çözüm olmazsa /etc/apt/sources.list içerisinde bulunan repoları değiştirebilirisiniz.
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkürler. İlk dediğinizi yaptım olmadı. ,"Paket listeleri okunuyor... Bitti" yazıyor ve tekrar denediğimde aynı hata ile karşılaşıyorum. Yazdığınız ikinci seçeneği nasıl yapacağımı bilmiyorum, açıklayabilirmisiniz?

Tor Browser mevcut değil repoolarda sanırım.Normal linux için olan dpkg veya tar dosyasını indirip kurman lazım.Normal Tor'un hali hazırda kali'de mevcut olması lazım istersen repoları güncelle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı