Kalıcı Olarak Silinen Metin Belgesini Kurtarma

Rumuz0

Hectopat
.TXT formatında bir metin belgesini geri dönüşüm kutusuna yolladım ve oradan da sildim fakat bu belgeyi kurtarmak istiyorum. Bunun için sistem geri yüklemesini, Recuva adlı programı, Photorec'i, Recover My Files'ı, Rescue Kit 14'ü, Rstudio ve Dmde'yi denedim lakin hepsinde de başarısız oldum. Dosyayı sileli 1 hafta bile olmadı. Bu dosyayı geri getirmek mümkün müdür, benim yanlış yaptığım bir şeyler mi var? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Veri kurtarma programlarının iyi olanları ücretlidir. Ve işlerini yaparlar. Çok defa foto-video kurtardım. Recover my files kullanmıştım. Sorun dosyayı bulamamış olmandan mı yoksa kurtaramamış olmandan mı?

Dosyayı bulamamamdan kaynaklanıyor. Tabii bulabilseydim de kurtarılabilir miydi emin değilim.

@Recep Baltaş @Ali Güngör

Arkadaşlar dosyayı bulabildim fakat unrecoverable olduğunu söylüyor. Gerçekten öyle mi, kurtarılamaz mı?

Dosya Ekleri

• recuva.png
    37,8 KB · Görüntüleme: 961
Bu program dosyayı bulamadı. Ben en iyisi sabit diski çıkarayım, adli bilişimcilere veya Microsoft'a yollayayım.

Boşverin arkadaşlar, pes ettim ben. Oturur baştan oluştururum artık belgeyi ne kadar sürerse.

Bu kadar çabuk pes ettiniz ha? Peki Size kolay gelsin. Konu kilit.

Bence de pes etme. Elbet bir program derdine çare olur. Sorunu çözebilir isen, sosyal de diğer arkadaşlar da faydalanır.

Bence de pes etme. Derdine, derman olan bir program bulursun. Çalış, çabala

Aynı durum şu an bende de var. Yöntem var mı? "Çözdüm."

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…